Psyk, SNTS Live, Yogg, Vinyl Speed Adjust // 29.06.18

שימו את זה ברקע: https://bit.ly/2IlDs79
ואת זה בסקוואט: https://bit.ly/2GoPiRL

מועדון הבלוק גאה להציג: שישי ה-29 ביוני 2018, מחצות עד שבת בצהרים בדרום הפרוע -בלוק - מסיבת ההשקה לתקליט החדש של רזידנט המועדון, התקליטן, המפיק והלייבל בוס של פרלקס, יובל "הרוצח השקט" גורן א.ק.א יוג, שיתפרסם בלייבל הספרדי המוערך "נון-סיריס" בתחילת החודש הבא (טעימות למטה). ינגנו - שני הרזידנטים הנצחיים יוג ופרעה + שני אורחים מיוחדים: לייב אנלוגי ראשון ברחבה הראשית של לורד סית' של הטכנו העולמי, המפיק והתקליטן הספרדי האנונימי, המסתורי והנערץ אס.אנ.טי.אס, ובבכורה מסקרנת נוספת ברחבה הראשית, קבלו את הלייבל בוס של נון בכבודו ובעצמו: קצת יותר משלוש שנים אחרי הפעם האחרונה, המפיק והתקליטן הספרדי המחונן מנואל אנוס א.ק.א פסייק חוזר לדרום הפרוע. צמרמורות ברחבה. 

סקוואט - גן עדן מינימליסטי עלי אדמות עם הרזידנטים המקומיים טל "הקיק" כהן ועשהאל "הפרוע" וייס שנמצאים שניהם בכושר שיא בשבועות האחרונים וביניהם הצמד הרומני הלוהט וינל ספיד אדג'סט שחוזרים אלינו לסט הבכורה שלהם בחדר הפאנצ'י ביותר במתחם, אחרי שהעיפו את החצר האורבנית לגלקסיה אחרת בזריחה במרתון פסח בדרום הפרוע.
The revolution starts here.

לאונג' - עידית פרנקל וניב הדס מקבלים את חדר הקונצרטים של המתחם לפיקודם האבסולוטי מחצות ועד בכלל. צפו לניצוצות של מתח חשמלי גבוה אך מענג.

Friday 29.6.2018 at the wild wild south:
- - - - BLOCK - - - - 
Pharaoh - The Block, Parallax, Tel-Aviv 
SNTS Live - SNTS, Sacred Court, Germany
Psyk - Mote Evolver, Non Series, Madrid 
Yogg - The Block, Parallax, Tel-Aviv 
- - - - SQUAT - - - -
Tal Cohen - The Block, Tel-Aviv
Vinyl Speed Adjust - VSA Records, Bucharest
Asael Weiss - The Block, Tel-Aviv 
- - - - LOUNGE - - - -
Idit Frenkel - Later, Tel-Aviv
Niv Hadas - Later, Tel-Aviv
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
כרטיסים: https://bit.ly/2tqhBqn
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
לוח זמנים יתפרסם בקרוב.

Psyk - Mote Evolver, Non Series, Madrid

מנואל אנוס א.ק.א פסייק הוא אחד ממפיקי ותקליטני הטכנו המוכשרים והמוערכים ביותר הפועלים כרגע ביקום המוכר. הקטעים שלו מוחתמים בלייבלים החשובים ביותר בז'אנר, כמו מינוס של ריצ'י הוטין (שם פרסם קטע עוד כשהיה בן 18!), דראמקוד של אדם באייר, סי.אל.אר של כריס ליבינג ו-מוט איבולבר של לוק סלייטר, הוא מתקלט בכל המקומות הנכונים א.ק.א הברגהיין, טרזור, פבריק, קונקריט וכדומה, והסאונד העתידני והעמוק שלו גרם לענקים כמו אוסקר מולרו ורוברט הוד להכריז עליו כאמן הטכנו המעניין ביותר הפועל כיום בסצינה. בנוסף לכל אלה, הוא גם הבעלים של הלייבל הספרדי המוערך נון סיריס, אחד מהלייבלים המרעננים בנוף הטכנו העולמי, הדואג להפגיש בין עולמות שונים - אגדות ושחקנים חדשים מהתעשייה - ובית לרשימה של אמנים מהשורה הראשונה כמו סטיב רחמד, מרסל דטמן, בלאוואן, פנקשן, סיילנט סרוונט, אפדמין ועכשיו גם רזידנט הבלוק יובל גורן א.ק.א יוג. בשישי הקרוב פסייק מגיע לסט הבכורה שלו ברחבה הראשית של הבלוק, אז אל תקבעו תוכניות לשבת.

בוילר רום: https://bit.ly/2IlDs79
טעימות מהריליס החדש שלו בלייבל. כל סאונד במקום הנכון: https://bit.ly/2IlRwxk
טעימות מהריליס הטרי בלייבל של לוק סלייטר. נפלא: https://bit.ly/2tvhxVC
בלייבל של טרזור. היפנוזה אנלוגית: https://bit.ly/2K5BYn9
ומהריליס בסמנטיקה: https://bit.ly/2tCxKZk
עוד בנון סיריס: https://bit.ly/2MUNI9J

סט מלפני מספר חודשים בהמבורג: https://bit.ly/2KjpzrF
בפיוז בריסל: https://bit.ly/2yCJq3O
פודקאסט טגנו גרובי: https://bit.ly/2MgK88O

SNTS Live

הוא נוהג להופיע עם גלימה ומסכה א-לה לורד סית' ממלחמת הכוכבים וערמה של ציוד אנלוגי סליזי לחלוטין ומתמחה בטכנו מחוספס, מקפיא, חלול ועמוק להחריד, אותו הוא מפרסם רק על וינילים ובעיקר בלייבל שלו תחת אותו שם, מסוף שנת 2012 ועד לנקודה לא ידועה בעתיד הרחוק או הקרוב. ביקשתם, קיבלתם: בפעם השלישית בישראל ובהופעת הבכורה שלו ברחבה הראשית, קבלו את המפיק המסתורי והנערץ אס.אנ.טי.אס עם לייב אנלוגי מלא ומצמרר, הישר מהצד האפל.

בוילר רום קריפי - בדרך למיליון צפיות: http://bit.ly/2cFxHDw
סתם עוד משהו מפחיד שקרה לפני מספר חודשים: https://bit.ly/2In4uuO 
מחקרים אלקטרוניים: http://bit.ly/2gBLETx
ב-Domune בטוקיו חלק א': http://bit.ly/2mpuaiU
ב-Domune בטוקיו חלק ב': http://bit.ly/2lL6cL0 

טכנו-דרון, רכבת לייט נייט סוחפת: http://bit.ly/2cFA3nv
פלייליסט של הריליס האחרון: https://bit.ly/2IlHGLW
ועוד מהשנה: https://bit.ly/2K2YNYG
טעימות מהאלבום. תוצאה של "עבודה עם מכונות תופים אנלוגיות, סינטים מודלרים, גיטרה, דוושות אפקטים והקלטות ווקאליות בסטודיו בתוך מערה במקום סודי, במטרה להשיג את התנאים האקוסטיים האידיאליים": http://bit.ly/2lsx4nZ

Yogg

אם שמעתם את הסטים האחרונים שלו ברחבה הראשית של הבלוק אתם כבר יודעים שהוא נמצא בכושר על בתקופה האחרונה וזה בעצם העיקר, ובכל זאת, לכל מי שפספס, קבלו תקציר של הפרקים הקודמים: הוא נולד בירושלים, גדל בבית מוזיקלי של מכווני פסנתרים ולמד בס ומוזיקה קלאסית. אחרי ששבר את רוב העצמות כסקייטר מתבגר (מקום שלישי בארץ לנוער), מצא נחמה בעולם ההפקה של המוזיקה האלקטרונית. בשנים האחרונות הספיק לנגן ברוב המועדונים בעיר ואחראי לכמה לילות בלתי נשכחים בקרב בלייני תל אביב והגולה. הוא מנהיג ביחד עם חבריו לפשע, פרעה ו-טי.בי.אאוט את לייבל הטכנו הרשמי של העיר א.ק.א פרלקס ואם תציצו ביומן המסעות שלו, תגלו שהוא נהיה יותר ויותר צפוף עם גיגים בכל רחבי אירופה ועד למזרח הרחוק. בשישי הקרוב רזידנט המועדון, יובל "הרוצח השקט" גורן א.ק.א יוג יחגוג את השקת הריליס החדש שלו בלייבל של פסייק. קצת מוזיקה לוריד:

טעימות מהריליס החדש בלייבל של פסייק: https://bit.ly/2KbPKnF
מהקומפיליישן בלייבל של אינלנד (אד דבנפורט) מוקדם השנה: https://bit.ly/2tpCHVQ
הריליס הראשון של בלוק רקורדס: https://bit.ly/2IkxFif
פודקסט חדש לחברת הפודקסטים Deep Space Helsinki. יוג לנשיאות: https://bit.ly/2KCt7Ff 
עוד מהריליס של הבלוק. ג׳קלין יחד עם פרעה: https://bit.ly/2MjeHLa
מהריליס הראשון שלו בפרלקס: https://bit.ly/2KdxIBg
והטראק שסוגר את הקומפיליישן של אד דוונפורט יחד עם פרעה: https://bit.ly/2lwmcmo

Vinyl Speed Adjust

תעצרו את הכל, הגביע הקדוש נמצא: https://bit.ly/2GoPiRL

אם חשבנו שסית הם הדואו הרומני הטקי והדוחף ביותר, מתברר שיש עוד צמד שמתחרה על אותה משבצת בדיוק, והם עושים את זה לא רע בכלל, כפי שיכולים לספר לכם חברים כמו ריקרדו וילאלובוס, לוצ'יאנו, רארש ובאראק שמנגנים את הקטעים שלה בקביעות. הריליסים הבועטים שלהם בלייבלים כמו פרשר טראקס, ויז'נקווסט והלייבל שבבעלותם, הפודקאסטים ההדוקים והמעיפים שהעלו לרשת וכמובן הסט המטורף שלהם בחצר האורבנית בביקור הראשון שלהם בישראל במסגרת מרתון פסח בדרום הפרוע באפריל האחרון, שכנעו אותנו שאדי ולוי מבוקשרט, הם הם הגביע הקדוש של כל מי שאוהב מינימל, טכנו ורכיבה על סוסים 🏇

קבלו -
הפודקאסט שיכניס אתכם למצב קטטוני (וזה טוב): https://bit.ly/2GoPiRL
היפנוטי ברמה קיצונית: https://bit.ly/2gCUTmn
בפעם הראשונה ששמענו אותם זה היה בסט של באראק בסקוואט, עם הקטע המפחיד הזה ואין שום דרך להסביר מה הדבר הזה עושה עד שתשמעו את זה עם סאבים 21 אינץ':https://bit.ly/2H3xHvy 
לזה אנחנו קוראים במשרד של הבלוק "רגל עבה". סאונד פשוט מטורף: https://bit.ly/2pUF4Oz
עוד מאותו ריליס. רפלקשנס: https://bit.ly/2tsvBz8 
סינטים מבעבעים תרתי משמע: https://bit.ly/2pXj9We
והבי סייד. עוצמה: https://bit.ly/2Jb0Tlc
תופסים חזק: https://bit.ly/2JaIF3l
פודקאסט טרי: https://bit.ly/2IgOjzm

נתראה ברחבות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה