EXTRAWELT, ALAN FITZPATRICK // 06.02.15

בואו נתחיל עם זה: http://bit.ly/15AaDR0צלקות העיר מעוררות בנו את הדמיון, הן מעלות זיכרונות מעבר שנשכח וחזיונות של עתיד פוטנציאלי, הן משקפות את חלוף הזמן ואת הקריסה הבלתי נמנעת של הכל, ומזכירות לנו את הארעיות שלנו עצמנו. ההתפוררות חושפת את עקבותיהם של חיים דהויים, קהילות שהיו ואינן, כלכלות שהצטמקו ונעלמו, תקוות גדולות שפרחו באוויר, התמוטטו והתפרקו. הניוון האורבני הוא תהליך שאינו מסונכרן עם התקדמות, מודרניזציה, או נרטיבים שנקבעו מראש ומאפיינים את החברה המערבית המודרנית, הניוון הוא הקרקע ממנה תצמח המחתרת.

מועדון הבלוק גאה להציג: יום שישי, ה-6 בפברואר 2015 - Urban Decay בתחנה המרכזית.

מרתון ניוון אורבני בשלושה חדרים עם צמד ענקי המינימל טכנו הגרמנים, Extrawelt, במופע לייב אנלוגי מלא, ותקליטן ומפיק הטכנו הבריטי, Alan Fitzpatrick, שינחת בפעם הראשונה בישראל לסט בוקר מיוחד שיימשך עד השעות המאוחרות של שבת + נבחרת מקומית במשקל כבד: עשהאל וויס (Wild Bunch), דיפה ובירי (Transmat), אסף שמואל ונדובה (84%Creativity), עומר ושקד (Wild Bunch), סטפן בזבז (E-Boded). פרזידנט אפלברג (The Block) וירין לידור (Kuli Alma).

שימו לב - זו אינה טעות דפוס, המסיבה תיערך ביום שישי, וזה אומר שסוף השבוע הראשון של פברואר עומד להיות סוף שבוע ארוך במיוחד בבלוק, עם לא פחות משתי הפקות ענק ברצף. פרטים לגבי חמישי יפורסמו בקרוב.

Friday February 6
- - - - - - - - - - - - - - 
Urban Decay at The Block
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
Main Floor:
Asael Weiss :: Wild Bunch :: Tel Aviv
E X T R A W E L T (Live) :: Cocoon, Traum :: Hamburg
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
Special Afterhours Morning Session with
ALAN FITZPATRICK :: Drumcode, 8 Sided Dice :: UK
Deep'a & Biri :: Black Crow :: Transmat :: Tel Aviv
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
The Squat:
Asaf Samuel & Naduve :: 84%Creativity :: Tel Aviv
Omer & Shaked Weiss :: Wild Bunch :: Tel Aviv
Stephan Bazbaz :: E-Boded :: Tel Aviv
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
The Cocktail Lounge:
President Apfelberg :: The Block :: Tel Aviv
Yarin Lidor :: Kuli Alma :: Tel Aviv
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
פוסטר - צילום: אלי בוחבוט / עריכה: ירון טראקס / עיצוב וטיפוגרפיה: פרופגנדה.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
שימו לב - רק עד יום שלישי 27.1: כרטיסים במכירה מוקדמת ב-80 ש"ח בלבד. הבטיחו את מקומכם לפני שהמחיר יעלה: http://bit.ly/1zGB1Wzולחברי מועדון (60 ש"ח): http://bit.ly/15rAs5s

למקדימים - מספר מוגבל של כרטיסי זהב ב-50 ש"ח בלבד, רק במכירה מוקדמת ובתוקף עד השעה 01:00 בלבד: http://bit.ly/1urzmNA (כרטיסים מוגבלים בשעה לא יכובדו במקרה של איחור, המאחרים לא יורשו להיכנס למועדון ללא השלמה למחיר המלא)

- לפליטי הברים והמועדונים, ולמשכימי הקום:
מהשעה 05:00 בבוקר המחיר בקופה ירד ל-40 ש"ח בלבד.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

״אל תקחו אתכם דבר חוץ ממצלמה, אל תשאירו מאחוריכם דבר חוץ מטביעות נעליים״, זהו החוק הבלתי כתוב של סיירי הניוון האורבני ברחבי העולם כולו, הגיבורים הנחבאים אל הכלים, הנותנים קול לשתיקת העזובה ודמות לדממת הריקבון.

כמו צוללת המעלה את הפריסקופ מעל לפני המים, שלחנו מספר סיירים כאלה אל השטח, חמושים במצלמה בלבד, כדי לתור אחר המסר המסתתר במעמקי השממה האורבנית של דרום תל אביב, ולשדר אלינו חזרה את התמונות והצלילים. את התוצאות תוכלו לראות על קירות המועדון, בתערוכה דיגיטלית חד פעמית שתיפתח בערב האירוע ותינעל בבוקר למחרת.

*

אקסטרוולט

האם זה טכנו? האם זה טראנס? האם זו מוזיקה לקולנוע? אלקטרוניקה מלודית או מינימליזם פסיכדלי? זה אף אחד מאלה וזה כל אלה ביחד. זו המוזיקה של Exatrawelt, הדואו הגרמני האגדי שניסח את החוקים מחדש עם אחד מהפרויקטים המרשימים ביותר שידעה הסצינה האלקטרונית הבינלאומית מאז ומעולם.

שני המפיקים והתקליטנים ילידי האמבורג, וואיאן ראאב וארנה שאפהאוזן, נמצאים במשחק כבר יותר מעשרים שנה, אבל רק בשנת 2005, כששחררו את הסינגל הראשון תחת השם Exatrawelt (שפירושו עולם מקביל) בלייבל של ג'יימס הולדן Border Community, היה ברור לכולם שכללי המשחק השתנו. בשנת 2006 הם הוחתמו על ידי Sven Vath והלייבל שלו Cocoon, מה שהוביל להצלחה בינלאומית במימדי ענק וליומן מפוצץ בהופעות מכורות מראש בכל רחבי הפלנטה. ב-2008 הם זכו בבחירת קוראי המגזין הגרמני המוביל Groove, והוכרזו כ-"לייב אקט הטוב ביותר של השנה", ואלבום הבכורה המופתי שלהם בקוקון זכה בתואר אלבום השנה של Groove ושל Raveline. ב-2011 הם הוציאו את האלבום השני ב-Cocoon, וב-2014 זכו שוב ב-"לייב הטוב ביותר של השנה" במגזין הגרמני Faze.

אקסטרוולט נוסעים בין ניו יורק, ברלין, טוקיו, ריו ומוסקבה ומפיצים את תורת הסאונד האינטנסיבי, העמוק והקולנועי שלהם למאות אלפי מאמינים, צפו לתצוגת שיא על מערכת הסאונד של הבלוק כפי שמעולם לא שמעתם אותה. אמן.

*

אלן פיצפטריק

כשהוא נשאל, בראיון מצולם בניו יורק לפני כשנה, "אם היו עושים לך בוקינג למסיבת סוף העולם האמיתית, הלילה האחרון על פני כדור הארץ, מה היית מנגן?", עונה תקליטן ומפיק הטכנו הבריטי אלן פיצפטריק ללא הנד עפעף - "אני מתאר לעצמי שאנגן את Purple Rain של פרינס, אחרי הכל זאת מסיבת סוף העולם לא? אז בוא לפחות נהנה ממה שנשאר".

הוא הדבר הגדול ביותר שקרה בסאות'המפטון מאז הזכייה בגביע האנגלי מול מנצ'סטר יונייטד ב-1976, הוא הרשים כל כך את ענקי האלקטרוניקה אדם באייר וג'ון דיגוויד עד ששניהם רבו מי יהיה המנטור שלו, הוא הרזידנט במסיבות ה-Afterhours המטורפות של הליין Jaded בלונדון עם סטים מרתוניים שנמשכים עמוק לתוך שעות הצהרים, ובמסיבות Drumcode, לצד באייר, בכל המועדונים והפסטיבלים הגדולים באירופה. אלן פיצפטריק הוא האיש הנכון של השעה בסצינת הטכנו העולמית.

*

לינקים אקסטרוולט:

מרבדים של קסם - משתפים פעולה עם דומיניק אולברג

טכנו אורגני ומבעבע, מתוך ריליס שיצא ב-2013

אלבום האמן השני (במלואו) של השניים שיצא בלייבל קוקון של סוון וואת'

הרמיקס האלמותי למינילוג שיצא ב-2007 בטראום 

מתוך ריליס הבכורה של הצמד שהפך כל רחבה בה נוגן

צלילה למעמקי האוקיינוס

מתוך האלבום הראשון - מלודיות משכרות, מינימל מהפנט 

עדין, מרגש, מטפס מסחרר

אומרים שיש לנו ארץ חדשה

זה מינימל? זה טכנו? זה טראנס? זה אקסטרוולט

מתוך הריליס שיצא בלייבל ideal של אוליבר האנטמן

מזהים את הנעימה? 

לייב:
אין הרבה הקלטות של הלייב עמוס המכשירים של הצמד, אבל מי שחווה אותו יודע שמדובר בחוויה של פעם בחיים. הקלטה נדירה מ-2012 בשוייץ

אקסטרוולט מעיפים את הרחבה - לייב מצולם

לייב נוסף שהוקלט בהולנד

פודקאסט טרי שהצמד הקליט

פודקאסט שהוקלט עבור המגזין הגרמני TSUGI

*

אלן פיצפטריק:

טרק הפתיחה מאלבום הבכורה של פיצפטריק שיצא ב2010 - היכנסו לאווירה

מתוך הריליס הרותח שיצא בקיץ בקוקון של סוון ואת' - טכנו עמוק חם ודינמי

אנרגתי, פאנצ'י ומלודי, אי פי הקיץ המושלם של פיצפטריק כולל מחווה ל1992

הרמיקס המהודק לטראסמי שהכה בסצנה כמו צונאמי

מסימני ההכר של פיצפטריק.
בערה איטית אל מול פצצה רגשית. פיצפטריק מגדיר מחדש ומתווה את הסאונד של דראמקוד

הרכבת של פיצפטריק דוהרת ואין לה תחנות


משתף פעולה עם הבוס אדם באייר

וגם מרמקסס את הויקינג השוודי


מרק ברום ואלן פיצפטריק משתפים פעולה בחידוש טרק מ 1993
התוצאה - אחד מהנשקים הכבדים של ריצ'י, סוון ואת' ודאבפייר


סטים:
לפני חודשיים בברלין - אלן פיצפטריק מעיף את מועדון הברגהיין באוויר עם ארבע שעות של טכנו אנרגתי, סוחף ונוטף גרוב במסיבת Drumcode במקדש הטכנו הברלינאי

מעיף לחלל את האלפים בפסטיבל awakinings

שעה מתוך הסט בפסטיבל ADE 2014 

אותו מקום, שנה קודם לכן - סט מצולם

גב לגב עם הבוס אדם באייר בפאבריק - מטורף, היסטרי

פודקאסט משובח

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה