Marcel Dettmann, Aurora Halal LIVE, Zendid - 6.7.18שימו את זה ברקע: https://bit.ly/2tI1aWJ
ואת זה בסקוואט: https://bit.ly/2Nckofj

מועדון הבלוק גאה להציג: שישי ה-6 ביולי 2018, מחצות עד שבת בצהרים בדרום הפרוע -בלוק - הכינו את נעלי הריקוד שלכם, ענק הטכנו הברלינאי, רזידנט הברגהיין, המפיק, התקליטן והלייבל בוס מרסל דטמן נוחת בתל אביב לסט של שלוש שעות ברחבה הראשית של המועדון. לפניו - מופע הלייב האנלוגי המדובר של המפיקה, אמנית הוידאו והתקליטנית האמריקאית אורורה חלאל. תפתח, מלכת הטכנו המקומית, הרזידנטית אנה הלטה א.ק.א "הקדושה", יסגור בהופעת הבכורה המסקרנת שלו ברחבה הראשית של הבלוק, רזידנט הפאג ואלפבית ואחד מנסיכי הטכנו של העיר, אלכס לוין. ליינאפ!

סקוואט - הרצף המינימליסטי בחדר הפאנצ'י ביותר בדרום הפרוע ממשיך והפעם עם הצמד הצרפתי הלוהט והסופר גרובי זנדיד בביקורם השני בישראל. יפתח רזידנט המועדון טל "הקיק" כהן, יסגרו, בסט הסגירה הראשון שלהם בדרום הפרוע ועם שאפל ללא הפסקה, הדואו הלוהט איזאק. שימו לב - המהפכה לא תשודר בטלוויזיה!

לאונג' - מחצות עד 04:00 בבוקר: משה אבוטבול חוזר לצד האפל של העיר. מיד אחריו, חוזרת לסלוט האהוב והמסורתי שלה: נתי לתוך עוד בוקר של אפשרויות בלתי מוגבלות.

:Friday 6.7.2018 at the wild wild south
- - - - BLOCK - - - - 
Anna Haleta - The Block, Pacotek, Tel-Aviv
Aurora Halal - Mutual Dreaming, Brooklyn, NY
Marcel Dettmann - Ostgut Ton, MDR, Berlin 
Alex Levin - Pag, Alphabet, Tel-Aviv
- - - - SQUAT - - - -
Tal Cohen - The Block, Tel-Aviv
Zendid - Yoyaku, Toulouse, France
ISAAC - Tel-Aviv 
- - - - LOUNGE - - - -
Moshe Abutbul - Alphabet, Tel-Aviv
Natti - Tel-Aviv
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
כרטיסים: https://bit.ly/2IHnN1T
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
לוח זמנים יתפרסם בקרוב.

Marcel Dettmann - Ostgut Ton, MDR, Berlin 

"הגלגול הראשון של הברגהיין היה המועדון אוסטגוט. אני זוכר שהם פתחו ב-1998. זו היתה מסיבת סילבסטר והפעם הראשונה שהייתי שם. היו שם 90% גברים ו-10% נשים ובערך 300 איש בכל המסיבה. אהבתי את המקום מהרגע הראשון, הוא ממש הזכיר לי את האי-וורק, מועדון שאהבתי לפני כן. חבר שלי נתן לבעלים איזה טייפ שהקלטתי והם הזמינו אותי לנגן. זה לא היה הגיג הראשון שלי בתור די.ג'יי, אבל זו הייתה ההתחלה האמיתית של מרסל דטמן. היום, אני מסתכל על מסיבת מדהימות כמו הסילבסטר או מסיבת היומולדת של הברגהיין, ואני מבין מה יש לנו כאן בברלין. לא היה לנו את כל זה בלי האוסטגוט."

אם לשפוט לפי הראיונות ("ברלין היא לא רק טכנו, אפילו אם ככה זה נראה מבחוץ. הדבר המיוחד לגבי ברלין הוא שזו עיר שעדיין נמצאת בתהליך גדילה.") והסטים האחרונים שלו - המשלבים, לצד הטכנו השרירי והסקסי האופייני, גם נגיעות של טק האוס ושיקגו האוס קלסי - המפיק והתקליטן הברלינאי, רזידנט הברגהיין, מרסל דטמן מעמיק בתורת התקלוט והופך לאט אבל בטוח למכונת הגרוב המושלמת. בשישי הקרוב, הוא חוזר לתל אביב, לרחבה הראשית של מועדון הבלוק ולחיקו של המיקסר האנלוגי שלנו.

חם מהתנור - שיתוף הפעולה עם סיילנט סרוונט מבעבע: https://bit.ly/2tUYWCq
חם מהתנור 2. הרמיקס המטלטל של דטמן למאונט קימבי: https://bit.ly/2ID1VoB
הרמיקס החדש לטאף סיטי קידס של גרד יאנסן היסטרי: https://bit.ly/2tI1aWJ
עוד רמיקס מחושמל וטרי: https://bit.ly/2Kuh2FZ
וגרסת הנגטיב: https://bit.ly/2yXRufH
מרסל דטמן ובן קלוק משתפים פעולה בפעם הראשונה אחרי עשר שנים, לכבוד הריליס ה-100 של אוסטגוט טון. התוצאה לא פחות ממצמררת: http://bit.ly/2mSHKJy
בייסליין מושלם בעוד קטע מהמיני אלבום החדש של השניים, הנביא: http://bit.ly/2lKIq1V
העולם הלילה. יפהפה ועתידני: http://bit.ly/2lkQD1d
הדייר. קוצים אנלוגיים: http://bit.ly/2mSETQH
האלבום הקונספטואלי החדש שלו ראוץ': https://bit.ly/2tJur33

הבוילר רום המעיף בדקמנטל. הדקו את חגורות הבטיחות: http://bit.ly/2lKQ9wI
הסט של דטמן ב-Enter של ריצ'י הוטין: http://bit.ly/2m7I1bA
סילבסטר בברגהיין: http://bit.ly/2lshTeA
מרסל בפאבריק: http://bit.ly/2lKSRme 

Aurora Halal - Mutual Dreaming, Brooklyn, NY

בביקורה הראשון בישראל היא העלתה את הסקוואט בלהבות עם מופע הלייב האנלוגי שלה. בשישי הקרוב המוזיקאית, אמנית הוידאו, מפיקת המסיבות והתקליטנית האמריקאית אורורה חלאל חוזרת לדרום הפרוע, הפעם למופע הלייב הראשון שלה ברחבה הראשית של הבלוק, כדי להביא את הסאונד האפל והפסיכדלי שהזניק אותה לרשימת השמות החדשים החמים ביותר בעולם האלקטרוני, למערכת הכי מסוכנת במזרח התיכון. 

אורורה היא מייסדת הלייבל וליין המסיבות המחתרתי Mutual Dreaming שמשנת 2010 הופך לופטים ומחסנים שונים ברחבי ברוקלין לשטחים אוטונומיים ללילה אחד, או משתלט על מחנות קיץ של טינאייג'רים אמריקאים והופך אותם לרייבים צבעוניים, בהם מופיעים בעיקר כישרונות מקומיים מניו יורק. היא אחת ממייסדי הפסטיבל Sustain-Release, והצליל הקודר, הניהיליסטי והטריפי שלה גרם לרזידנט אדוויזר לבחור בה כ-Breakthrough Artist ב-2014 ולמגזין Fact לבחור את הריליס שלה כאחד מעשרים הקטעים הטובים ביותר של השנה - http://bit.ly/27mcEfm

זה נשמע כמו מכונות מקולקלות שהתעוררו לחיים ונכנסו לסינכרון עתידני. עולם פוסט-אפוקליפטי שבו כל מה שנשאר הוא לרקוד. וזה כל מה שאנחנו מתכוונים לעשות.

אורורה חלאל עם Ital, טכנו עם וודו ויופי נשגב: http://bit.ly/2cduCfn 
נבחר ע"י Fact לאחד מעשרים הקטעים הטובים ביותר של השנה: http://bit.ly/27mcEfm
אוברפאס: http://bit.ly/1YsdSzy
אור השמש: http://bit.ly/1TNJ9ZJ
דאנס דה פיין: http://bit.ly/1TdyCuP
דיסאסוסיאייט: http://bit.ly/1TNJdIT
סיירנז: http://bit.ly/250o2Pr
לייב בשוודייה: http://bit.ly/1RSczFL


Zendid - Yoyaku, Toulouse, France

הצרפתים הבינו לאן נושבת הרוח. צמד המפיקים והתקליטנים אדריאן דומנג ולני מילאו מגיעים מטולוז שבדרום צרפת, שם נפגשו כשהיו בני 19 והחלו להפיק מוזיקה שנשארה במגירה עד שנת 2014. כיום, ארבע שנים מאוחר יותר, הם רק בני 26 אבל כבר עכשיו ניתן לזהות את הנגיעה המוזיקלית המקורית שלהם שמזריקה גוונים אסידים חלליים לתוך הנוסחה הרומנית ומאז הריליס הרשמי הראשון שלהם בלייבל המוסקבאי "באדי פארטס" הם הפכו לכוכבים בסצינה המינימליסטית הצרפתית המתרחבת בקצב מפחיד (תציצו בקליפים) ולפייבוריטים של רבים מתקליטני המיקרו האוס והמינימל המובילים בעולם - זיפ, סוניה מוניר, מרגרט דיגאס, ראדו, תומאס מלכיור ורארש, שמנגנים את הקטעים שלהם באופן קבוע וגם דואגים להזמין אותם לליינאפים משותפים במוקדי הבינלאומיים הרלוונטיים כמו רזולוט בניו יורק, הופהטוסה בברלין וקלאב אדן והגסטהאוס בבוקרשט, רומניה. 

דומנג ומילאו הם Zendid ובשישי הקרוב הם מגיעים בפעם השניה לישראל לסט ארוך של הגרוב שאינו נגמר בחדר הבועט ביותר בדרום הפרוע. יפתח רזידנט המועדון טל "הקיק" כהן, יסגרו, בסט הסגירה הראשון שלהם בדרום הפרוע ועם שאפל ללא הפסקה, הדואו הלוהט ISAAC . ליינאפ.

לוהט מהתנור, הריליס החדש פאנקי אז הל: https://bit.ly/2Nckofj
בי סייד עמוק: https://bit.ly/2lL0ZVZ
עוד ריליס מ-2018 עם גרוב מעושן וממכר: https://bit.ly/2KyUX5z
תנו לנו את המוזיקה הזו כל היום. מטריפ: http://bit.ly/2nJEiBL
לעצום עיניים ולעוף: http://bit.ly/2onUATH
פאנקי שיט: http://bit.ly/2oN1bUn
בייסליינס רול דה פלנט (הטראק שגרם לרארש להתאהב בהם): http://bit.ly/2oovdkX

לפני כמה חודשים בקונקריט פריז: https://bit.ly/2lISU4h
וככה זה נראה כשהם מנגנים שם: http://bit.ly/2opwjMZ
סשן בחנות של יויאקו בתחילת השנה: https://bit.ly/2MCbxlS
לפני שנתיים בברצלונה: http://bit.ly/2oplTO2
ב-Resolute בירת המינימליזם של ניו יורק: http://bit.ly/2owvnng

נתראה ברחבות!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.